Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
SKRIVBORD med klaffar, 1900-tal, England, idegran, beslag i metall, läderklädd skiva, höjd 76, 137x68, vardera klaff 29 cm
Slitage, märken
868640
2021-01-25