Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
KANDELABRAR, ett par, sk. Polska stakar, mitten av 1700-talet, 3 ljuspipor på varje, mässing, höjd ca 39 cm
Zustandsbeschreibung
Något böjda, slitna gängor, bruks och åldersrelaterat slitage
868641
2021-01-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner