Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
12 000 SEK
AUGUST HAGBORG (1852-1921): Fiskarfamilj i skymning, signerad Hagborg, olja på duk, 81x101 cm
Repor, smärre färgbortfall
868647
2021-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här