Hagborg oljemålning

Hagborg oljemålning
Hagborg oljemålning
Hagborg oljemålning
Hagborg oljemålning
Hagborg oljemålning
Hagborg oljemålning
Hagborg oljemålning
Hagborg oljemålning
Hagborg oljemålning
Hagborg oljemålning

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

12 000 SEK

AUGUST HAGBORG (1852-1921): Fiskarfamilj i skymning, signerad Hagborg, olja på duk, 81x101 cm

Repor, smärre färgbortfall

868647

2021-01-25