Kontorsmoduler England
Klubbat för:
1 200 SEK
2 000 SEK
KONTORSMODULER, 1900-talets andra hälft, enl. uppgift George Hensher, England, 6 dlr, bestående av 4 skåpsektioner, 1 byråsektion samt. 1 hörnskrivbord, samtliga i mahognyfanér, höjd ca 77 cm, yttermått per sektion 80x50, skrivbordets mått ca 90x90 cm
Bruksslitage, 1 sektion med fuktskada, damm, ställvis kanstötta delar, bruksslitage, sågat hål för el
868648
2021-01-25