Lapetter i Empire stil

Lapetter i Empire stil
Lapetter i Empire stil
Lapetter i Empire stil
Lapetter i Empire stil
Lapetter i Empire stil
Lapetter i Empire stil

Klubbat för:

75 EUR

150 EUR

LAMPETTER, ett par, förgyllda och bronserade, 1900-tal, med två svängda ljusarmar, i form av lyra med krönande stjärna. Höjd 38 cm.

Bruksslitage, brända ljushållare

868650

2021-01-28