Klubbat för:
75 EUR
150 EUR
LAMPETTER, ett par, förgyllda och bronserade, 1900-tal, med två svängda ljusarmar, i form av lyra med krönande stjärna. Höjd 38 cm.
Bruksslitage, brända ljushållare
868650
2021-01-28