Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
KLAFFBORD, 1900-talets början, Karl Johan-stil, fanérat i björk, höjd 77, 72x88, vardera klaff 22,5 cm
Fanérskador, nyckel saknas
868668
2021-01-25