Nallebjörn 1900-talets första hälft

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

NALLEBJÖRN, 1900-talets första hälft, höjd ca 70 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis med nötning och mindre hål

868706

2021-01-28