Silverbestick

Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BESTICK, mm, 21 dlr, silver, 18/1900-tal, varierande modeller och tillverkare, vikt ca 429 g

Slitage

868720

2021-01-25