Gerd Lövgren skulpturer

Gerd Lövgren skulpturer
Gerd Lövgren skulpturer
Gerd Lövgren skulpturer
Gerd Lövgren skulpturer
Gerd Lövgren skulpturer
Gerd Lövgren skulpturer

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERD LÖVGREN, skulpturer, 2 st, troligen alm på eksockel, torsos av man och kvinna, signerade Gerd -77 respektive Gerd, höjd 35 samt 44 cm.

Något ytslitage, fuktfläckar på sockel.

868723

2021-01-31