Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
BÄGARE, 1800-tal, Sverige, glas, modell efter silverform, höjd 20 cm
PROVENIENS: Östgötskt samlarhem
Zustandsbeschreibung
868735
2021-02-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner