Reklamaffisch
2021-02-07
868739
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
REKLAMAFFISCH, "Easy Rider", gratiskt tryck uppklistrad på plastväv, märkt "RCA Colombia Pictures international video", ca 272 x 176 cm.
Slitage, mindre skador.