Reklamaffisch

Reklamaffisch
Reklamaffisch
Reklamaffisch
Reklamaffisch
Reklamaffisch
Reklamaffisch

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

REKLAMAFFISCH, "Easy Rider", gratiskt tryck uppklistrad på plastväv, märkt "RCA Colombia Pictures international video", ca 272 x 176 cm.

Slitage, mindre skador.

868739

2021-02-07