Felix Hatz oljemålning

Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FELIX HATZ (1904-1999): Komposition, signerad Hatz, olja på duk, 74x54 cm

868741

2021-01-26