Klubbat för:
820 EUR
Utropspris
600 EUR
ALVAR AALTO, TAKLAMPA, modell A331 "Bikupa", Artek, 1900-talets slut, målad plåt och mässing, kupans höjd 30 cm.
Smärre slitage, ej funktionstestad
868743
2021-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här