Alvar Aalto Bikupa

Alvar Aalto Bikupa
Alvar Aalto Bikupa
Alvar Aalto Bikupa
Alvar Aalto Bikupa
Alvar Aalto Bikupa
Alvar Aalto Bikupa
Alvar Aalto Bikupa
Alvar Aalto Bikupa

Klubbat för:

820 EUR

Utropspris

600 EUR

ALVAR AALTO, TAKLAMPA, modell A331 "Bikupa", Artek, 1900-talets slut, målad plåt och mässing, kupans höjd 30 cm.

Smärre slitage, ej funktionstestad

868743

2021-01-31