Esaias Thorén oljemålning
Valmis
2021-01-30
868755
| Korkein tarjous | 3 200 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Havsvegitation, signerad och daterad E -Thorén -60, olja på pannå, bildmått ca 38x46 cm