Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÄGARE, 1800-tal, Sverige, gröntonat glas, vriden form, höjd 21,5 cm
PROVENIENS: Östgötskt samlarhem
868759
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här