Färgetsning René Magritte
Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
RENÉ MAGRITTE (Frankrike 1898-1967): "L´oeil", färgetsning, trycksignerad Magritte, H.C, vattensigill gravure originale atelier René Magritte, bladmått 226x280 mm
examinerad ur ram, mindre fläck OBS Trycksignerad
868760
2021-01-26