Färgetsning René Magritte

Färgetsning René Magritte
Färgetsning René Magritte
Färgetsning René Magritte
Färgetsning René Magritte
Färgetsning René Magritte
Färgetsning René Magritte
Färgetsning René Magritte
Färgetsning René Magritte
Färgetsning René Magritte
Färgetsning René Magritte
Färgetsning René Magritte
Färgetsning René Magritte
Färgetsning René Magritte
Färgetsning René Magritte
Färgetsning René Magritte
Färgetsning René Magritte

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

RENÉ MAGRITTE (Frankrike 1898-1967): "L´oeil", färgetsning, trycksignerad Magritte, H.C, vattensigill gravure originale atelier René Magritte, bladmått 226x280 mm

examinerad ur ram, mindre fläck OBS Trycksignerad

868760

2021-01-26