Absolut Vodka sterlingsilver

Absolut Vodka sterlingsilver
Absolut Vodka sterlingsilver
Absolut Vodka sterlingsilver
Absolut Vodka sterlingsilver
Absolut Vodka sterlingsilver
Absolut Vodka sterlingsilver
Absolut Vodka sterlingsilver
Absolut Vodka sterlingsilver
Absolut Vodka sterlingsilver
Absolut Vodka sterlingsilver

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FLASKA, sterlingsilver, ""Absolut Vodka"", Per Agendis AB (Cris), Stockholm, 1993. Vikt ca 487 g.

Smärre slitage, repor

868767

2021-01-25