Litografi Karl Axel Pehrson

Litografi Karl Axel Pehrson
Litografi Karl Axel Pehrson
Litografi Karl Axel Pehrson
Litografi Karl Axel Pehrson
Litografi Karl Axel Pehrson
Litografi Karl Axel Pehrson
Litografi Karl Axel Pehrson
Litografi Karl Axel Pehrson

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad K. A. Persson, daterad -77, färglitografi, bildstorlek ca 28x42 cm

868771

2021-01-26