Teckningar Nakenstudier

Teckningar Nakenstudier
Teckningar Nakenstudier
Teckningar Nakenstudier
Teckningar Nakenstudier
Teckningar Nakenstudier
Teckningar Nakenstudier
Teckningar Nakenstudier
Teckningar Nakenstudier
Teckningar Nakenstudier
Teckningar Nakenstudier
Teckningar Nakenstudier
Teckningar Nakenstudier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TECKNINGAR, Nakenstudier, 2 st, tusch på papper, ena signerad och daterad Anna Merz 1974, 29x20 cm, den andra otydligt signerad och daterad 98, 29x31 cm

868777

2021-01-30