Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TECKNINGAR, Nakenstudier, 2 st, tusch på papper, ena signerad och daterad Anna Merz 1974, 29x20 cm, den andra otydligt signerad och daterad 98, 29x31 cm
868777
2021-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här