Josef Frank bokhylla

Josef Frank bokhylla
Josef Frank bokhylla
Josef Frank bokhylla
Josef Frank bokhylla
Josef Frank bokhylla
Josef Frank bokhylla
Josef Frank bokhylla
Josef Frank bokhylla
Josef Frank bokhylla
Josef Frank bokhylla

Klubbat för:

17 500 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

JOSEF FRANK, bokhylla, mahognyfanér, Firma Svenskt Tenn, modell, 1142, höjd 90, 140x35 cm

Kuntoraportti

Blekt, bruksslitage, repor

868786

Päivämäärä:

2021-01-26