Josef Frank bokhylla
Klubbat för:
17 500 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
JOSEF FRANK, bokhylla, mahognyfanér, Firma Svenskt Tenn, modell, 1142, höjd 90, 140x35 cm
Kuntoraportti
Blekt, bruksslitage, repor
868786
Päivämäärä:
2021-01-26