Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BOKSKÅP, 1 par, fanerade i jakaranda, 1920/30-tal, art deco, intarsiadekor, höjd ca 134, 151x33,5 cm
Fanerskador, en delvist låst, saknar nyckel,
868793
2021-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här