Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LARS EJE LARSSON (född 1954): Figurkomposition, signerad och numrerad Lars Eje Larsson 53/195
färglitografi, bladmått 55x40 cm, oramat blad
868804
2021-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här