Lars Eje Larsson litografi

Lars Eje Larsson litografi
Lars Eje Larsson litografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS EJE LARSSON (född 1954): Figurkomposition, signerad och numrerad Lars Eje Larsson 53/195
färglitografi, bladmått 55x40 cm, oramat blad

868804

2021-01-25