Klubbat för:
220 EUR
Utropspris
250 EUR
OIVA TOIKKA, GLASFÅGEL, "Sieppo" (flugsnappare), signerad Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö. 1970-tal, längd c 9,5 cm, etikett "Arabia Wärtsilä Finland"
868815
2021-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här