Oiva Toikka flugsnappare

Oiva Toikka flugsnappare
Oiva Toikka flugsnappare
Oiva Toikka flugsnappare
Oiva Toikka flugsnappare
Oiva Toikka flugsnappare
Oiva Toikka flugsnappare
Oiva Toikka flugsnappare
Oiva Toikka flugsnappare

Klubbat för:

220 EUR

Utropspris

250 EUR

OIVA TOIKKA, GLASFÅGEL, "Sieppo" (flugsnappare), signerad Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö. 1970-tal, längd c 9,5 cm, etikett "Arabia Wärtsilä Finland"

868815

2021-01-31