Ragnar Sandberg

Ragnar Sandberg
Ragnar Sandberg
Ragnar Sandberg
Ragnar Sandberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAGNAR SANDBERG (1902-1972): "Modell V", monogramsignerad och daterad RS -49, blandteknik, bildmått 23x20 cm

868820

2021-01-26