Pablo Picasso litografi
2021-01-25
868826
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PABLO PICASSO (1881-1973): Fågel, litografi, signerad i trycket, numrerad 145/1000, bladmått ca 27x37 cm