Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
250 EUR
OIVA TOIKKA, GLASFÅGEL, "Sieppo" (Flugsnappare), signerad Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö, 1970-tal, ljusblå/violett (neodym) glas, längd 9,5 cm.
868829
2021-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här