Klubbat för:
2 800 SEK
2 000 SEK
GUSTAF DAHLGREN & CO, RING, 18k vitguld, smaragd samt 6 st diamanter totalt 0,12 ct enligt gravyr, Malmö, 1950, ringstorlek 15.
Bruksslitage, smaragd med skador.
868835
2021-01-31