Spegel gustaviansk stil

Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, gustaviansk stil, förgyllt och bronserat trä, 1900-talets andra hälft, oval, krön med dekor av rosettgirland, ca 62x73 cm

Krönet skadat och medföljer löst

868850

2021-01-28