Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
FC DUVAL (1800-tal), Blomsterstilleben, singerad Fs.C. Duval. (möjligen François CHARETTE-DUVAL (1807-1895), olja på duk, ca 56x46 cm
Krackeleringar, duklagningar, ytmärken
868862
2021-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här