Duval

Duval
Duval
Duval
Duval
Duval
Duval

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FC DUVAL (1800-tal), Blomsterstilleben, singerad Fs.C. Duval. (möjligen François CHARETTE-DUVAL (1807-1895), olja på duk, ca 56x46 cm

Krackeleringar, duklagningar, ytmärken

868862

2021-01-31