Paul René Gauguin, färgträsnitt

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAUL RENE GAUGUIN (Frankrike 1911-76): Flicka med huckle och fläta, signerad och daterad Paul René Gauguin 1962, numrerad 5/260, färgträsnitt, bildmått ca 69x41 cm

ej examinerad ur ram

868879

2021-02-28