Pallar 1-par furu

Pallar 1-par furu
Pallar 1-par furu
Pallar 1-par furu
Pallar 1-par furu

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

800 SEK

PALLAR, 1-par, 1960/70-tal, furu, med centralben och rund sits, höjd ca 45, diameter 33 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken

868880

2021-01-28