Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SÄNGBORD, 1-par, sannorligt String, 1960-tal, teakfanér samt lackerad metall, låda vid sarg, höjd ca 53, 50x31 cm
Bruksslitage, ställvis hårdare med jack i bordsskivorna
868889
2021-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här