Nattduksbord, ett par

Nattduksbord, ett par
Nattduksbord, ett par
Nattduksbord, ett par
Nattduksbord, ett par
Nattduksbord, ett par
Nattduksbord, ett par

Klubbat för:

1 700 SEK

1 200 SEK

SÄNGBORD, 1-par, sannorligt String, 1960-tal, teakfanér samt lackerad metall, låda vid sarg, höjd ca 53, 50x31 cm

Bruksslitage, ställvis hårdare med jack i bordsskivorna

868889

2021-01-28