Mauno Hartman serigrafi

Mauno Hartman serigrafi
Mauno Hartman serigrafi
Mauno Hartman serigrafi
Mauno Hartman serigrafi
Mauno Hartman serigrafi
Mauno Hartman serigrafi
Mauno Hartman serigrafi
Mauno Hartman serigrafi

Klubbat för:

280 EUR

Utropspris

400 EUR

MAUNO HARTMAN (1930-2017) komposition, signerad samt daterad -83, serigrafi, 52/100, 69x74 cm

868901

2021-01-31