Skål Vallien

Skål Vallien
Skål Vallien
Skål Vallien
Skål Vallien
Skål Vallien
Skål Vallien
Skål Vallien
Skål Vallien

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERTIL VALLIEN, skål, Åfors Glasbruk, 1960/70-tal, överfång i orangerött mot blästrad botten, undertill märkt, diameter ca 31 cm

Smärre dekorslitage

868927

2021-01-26