Klubbat för:
8 400 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
SPEGEL med KONSOL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, bronserad, dekor i pastellage, konsolbord med marmorskiva, total höjd ca 244 cm
Zustandsbeschreibung
Lagningar
868929
2021-01-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner