Spegel med konsol nyrokoko

Spegel med konsol nyrokoko
Spegel med konsol nyrokoko
Spegel med konsol nyrokoko
Spegel med konsol nyrokoko
Spegel med konsol nyrokoko
Spegel med konsol nyrokoko
Spegel med konsol nyrokoko
Spegel med konsol nyrokoko
Spegel med konsol nyrokoko
Spegel med konsol nyrokoko

Klubbat för:

8 400 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

SPEGEL med KONSOL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, bronserad, dekor i pastellage, konsolbord med marmorskiva, total höjd ca 244 cm

Zustandsbeschreibung

Lagningar

868929

2021-01-25