Salongsgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SALONGSGRUPP, 7 dlr, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, förgylld, skuren dekor, mönstrad klädsel, bestående av soffa, bord med stenskiva, 2 karmstolar, 4 stolar, bordets mått höjd ca 75, diameter 60, soffans längd 200 cm
Brukslitage, enstaka färgbortfall
868941
2021-01-26