Salongsgrupp gustaviansk stil

Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil
Salongsgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SALONGSGRUPP, 7 dlr, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, förgylld, skuren dekor, mönstrad klädsel, bestående av soffa, bord med stenskiva, 2 karmstolar, 4 stolar, bordets mått höjd ca 75, diameter 60, soffans längd 200 cm

Brukslitage, enstaka färgbortfall

868941

2021-01-26