Örja Sätre litografi
Closed
2021-01-26
868959
| Sold for | 450 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
ÖRJAN SÄTRE (född 1952): Restaurangmiljö, signerad Örjan Sätre, 136/220, färglitografi, bildmått ca ca 29x31 cm