Ingbritt Irene Lagerberg litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

INGBRITT IRENE LAGERBERG (född 1943): Komposition med stol, monogramsignerad ii, 8/195, färglitografi, bladmått ca 34x24 cm

868963

2021-01-26