Takarmatur 1940-tal

Takarmatur 1940-tal
Takarmatur 1940-tal
Takarmatur 1940-tal
Takarmatur 1940-tal
Takarmatur 1940-tal
Takarmatur 1940-tal
Takarmatur 1940-tal
Takarmatur 1940-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKARMATUR, 1940-tal, stomme i mässing, råglas, stiliserad bladdekor, höjd ca 45, diameter 47 cm

Brukslitage, smärre märken

868965

2021-01-26