Slaglåsgevär 1800-tal

Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal
Slaglåsgevär 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal, fågelstudsare, laddstock samt kruthorn medföljer, daterad 1869, längd ca 122 cm

Sprickor, märken

868971

2021-01-30