Empire-stil skrivbordsställ

Empire-stil skrivbordsställ
Empire-stil skrivbordsställ
Empire-stil skrivbordsställ
Empire-stil skrivbordsställ
Empire-stil skrivbordsställ
Empire-stil skrivbordsställ

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

250 EUR

SKRIVBORDSSTÄLL, förgylld mässing, Empire-stilt, ställ på lejonfötter med sandströare, pennställ och bläckhorn. Glas med slipad dekor, 12,5 x12,5 cm, höjd 18,5 cm

Slitage, två glas saknas

868976

2021-01-25