Olle Ängkvist akryl

Olle Ängkvist akryl
Olle Ängkvist akryl
Olle Ängkvist akryl
Olle Ängkvist akryl

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, "Vågor III", akryl på pannå, signerad och daterad a tergo Olle Ängkvist -88, bildmått ca 122x89 cm

PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj

868984

2021-01-28